חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

נשירת שיער אצל נשים

לשיער יש דרך משלו לאותת לנו שמשהו לא בסדר בגוף. נשירת שיער מצביעה לרוב על חוסר איזון הורמונאלי בגוף, או בעיית חידוש תאים בקרקפת, ואפילו מצבים רגשיים כמו מתח נפשי עלולים להוביל לנשירת שיער. נשירת שיער היא אומנם תופעה שמזוהה לרוב עם גברים, אבל זה רק משום שאצל גברים קל יותר להבחין שהשיער מדלדל ואצל נשים הנשירה היא לרוב הדרגתית, אלא אם כן מדובר במצב קיצוני של נשירה. 

הורמונים הם הגורם העיקרי לנשירת שיער אצל נשים, בין אם מדובר בתקופות של שינויים הורמונאליים או נטילת גלולות נגד הריון והורמונים אחרים ובין אם מדובר במצבים של לידה, קבלת מחזור בפעם הראשונה והפסקת הוסת בגיל המעבר.

כ-40% מאוכלוסיית הנשים סובלת בתקופות שונות בחייה מנשירת שיער, כשלרוב מדובר בנשירה זמנית בלבד האופיינית למצבים הורמונאליים, כמו למשל, נשירת שיער אחרי הריון ולידה.

עם זאת, חשוב לציין שבגיל מתקדם השיער מדלדל באופן טבעי אצל מרבית הנשים ולכן, חשוב לטפל בתופעת הנשירה עוד טרם גיל המעבר ולהקפיד על טיפול במיוחד גם בעקבות מצבים המלווים בשינויים

נשירת שיער אצל נשיםהורמונאליים, כמו טיפול בנשירת שיער ושיער דליל אחרי לידה. 

קופון הנחה לפיטו פריז מוצרי שיער מצמחים

נשירת שיער אצל נשים לאחר לידה 
בעת ההיריון אומנם ישנה תופעה הפוכה בכלל של התמלאות השיער והשיער נראה דווקא עשיר ובעל נפח יותר מהרגיל, אולם, לאחר הלידה מתחילה לרוב תופעה נפוצה של נשירת שיער שמשתנה מאישה לאישה אך עלולה לקחת זמן רב של פרק זמן של מספר חודשים לאחר הלידה ועד שנה-שנה וחצי מהלידה. השיער אומנם אמור להפסיק לנשור לאחר שנה-שנה וחצי מיום הלידה, אך כדי לזרז את חזרתו לעובי ולנפח הרגיל, מומלץ לטפל בנשירת השיער על ידי טיפול בקרקפת בחומרים מהטבע.


שיער דליל אצל נשים– איך מטפלים ?

נשירת שיער מתבטאת בנשירה של כמות משתנה של שיער או פשוט בהידלדלות הדרגתית של השיער, כשהשי ער היה קודם לכן עבה יחסית ולפתע הוא הופך דק יותר וניתן להבחין במבט כללי על השיער שהשיער נראה פחות מלא ועשיר מבעבר. סימנים נוספים: המברשת, לאחר הברשה קלה, עמוסה בשיער או שיער מכסה את הכתפיים ואת הבגדים.


איכות השיער היא לרוב תוצאה של בריאות הקרקפת ולכן, כדי למנוע נשירת שיער ולטפל בנשירה, חשוב לטפל בקרקפת. טיפול נכון בקרקפת יסייע לטיפול בשיער דליל ושיפור איכות השיער לאורך זמן.


שמפו פיטוציאן  לשיער דליל - משלב מרכיבים פעילים מהטבע, זרעי ענבים, ג'ינקו בילובה, שמן קוקוס ותמצית עץ כינין, הידועים כממריצים את הקרקפת, מסייעים ביצירת תאים חדשים ובחיזוק השיער, וכן ויטמינים הידועים בספרות כמווסתים את הפרשת עודף החלב ומעניקים לחות לשיער. חפיפה ב שמפו פיטוציאן מנקה את השיער והקרקפת בעדינות ומעניקה לו מראה מטופח ובריא. מתאים לחפיפה יומיומית.


קופון הנחה לפיטו פריז מוצרי שיער מצמחים

 למי שמחפשת חיזוק מצוין בשילוב השמפו וגם כטיפול בנפרד -אמפולות פיטוציאן לשיער מידלדל - מכילות תמציות צמחים, זרעי ענבים, גינקו בילובה וצמח ויברונום, ויטמינים ומינרלים הידועים בספרות מדעית גם כמרחיבים וממריצים במסג' את עור הקרקפת שם נמצאת פקעת השערה שאחראית על צמיחת שיער, מטפחים ומחדשים את עור הקרקפת ומאיטים את הופעת השיער הלבן. בניסוי מדעי שנערך בצרפת ע"י רופאי עור על אמפולות פיטוציאן , הוכחה יעילותו של פיטוציאן בטיפול ב שיער דליל ב 85% מהמקרים. 

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד